Jégkorong: Káposztásmegyerre költözik a MAC HKB Újbuda
A MAC HKB Újbuda Erste Ligában érdekelt jégkorongcsapata a 2022–2023-as idénytől a káposztásmegyeri Vasas Jégcentrumba teszi át székhelyét – közölte az MTI.
A klub a közösségi oldalán kiemelte: hét idényt követően távoznak előző központjukból, a Tüskecsarnokból, olyan kerületbe költöznek, ahol nagy hagyományai vannak a jégkorongnak, és a létesítményen csak a magyar válogatottal kell osztozniuk, mert az övék lesz az egyetlen felnőtt Erste Liga-csapat.
A Pesterzsébetről történt 2020-as távozását követően a Tüskecsarnokban talált otthonra a legutóbbi szezonban döntős FTC-Telekom.
A MAC HKB Újbudát az Erste Liga negyeddöntőjében 4–1-es összesítéssel a SC Csíkszereda búcsúztatta, amely aztán megnyerte a sorozatot.
Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong
2026.06.26. 11:02

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




