Jégkorong MK: a DVTK is elődöntős

Hét gólnak és a továbbjutásnak örülhetnek a diósgyőriek (Fotó: Várhegyi Erna/BJAHC)
A jégkorong Magyar Kupában szerdán teljessé vált a legjobb négy mezőnye, miután a DVTK Jegesmedvék az első meccs 2–2-es eredménye után a budapesti visszavágón 7–4-re legyőzte a BJA HC-t.
A miskolciak a hazai pályán elért 2–2-vel várták a Budapest Jégkorong Akadémia HC elleni visszavágót. Bár a második meccs a hajráig szoros volt, a vendégek a végén két üres kapus gólt szerezve eldöntötték a továbbjutást.
A DVTK a január 31-i elődöntőben a címvédő Ferencvárossal találkozik, a másik ágon a két székesfehérvári csapat, a Hydro Fehérvár AV19 és a FEHA19 játszik egymással. A döntőt és a bronzmérkőzést február 1-én rendezik meg.
JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
AZ ELŐDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
Budapest Jégkorong Akadémia HC–DVTK Jegesmedvék 4–7 (1–3, 1–0, 2–4)
Továbbjutott: a DVTK, 9–6-os összesítéssel
Kedden játszották
FEHA19–DEAC 8–2
Továbbjutott: a FEHA19, 8–6-os összesítéssel
Legfrissebb hírek

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk
Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Hosszabbított válogatott csatárával az FTC jégkorongcsapata
Jégkorong
2026.06.20. 15:36

Svéd védővel erősített a Fehérvár
Jégkorong
2026.06.15. 13:39
Ezek is érdekelhetik





