Újra hazai jégen játszhat az Erste Ligában a Dunaújváros

Fotó: Dunaújvárosi Acélbikák HK/FB
A 2025–2026-os idényben először pénteken játszhat hazai pályán a jégkorong Erste Ligában sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikák, miután végeztek a helyi csarnok átépítésével.
A klub kedden jelentette be, hogy elhárult minden akadály a mérkőzések rendezése elől.
„Hivatalosan is megérkezett a Magyar Jégkorongszövetség engedélye – Somogyi Attila versenymenedzsment és biztonsági vezető jóváhagyásával –, mely szerint csapatunk a mai naptól már jogosult Erste Liga (és minden más) mérkőzések megrendezésére a dunaújvárosi jégcsarnokban” – olvasható a dunaújvárosiak közleményében.
Az Acélbikák első tényleges hazai összecsapására pénteken 18 órakor kerül sor, amikor is a magyar bajnok Budapest Jégkorong Akadémia HC-t fogadják.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik





