Kiszli Vanda megvédte címét a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kiszli Vanda megvédte Európa-bajnoki címét (Fotó: Nemzeti Sport, archív)
Kiszli Vanda megvédve címét megnyerte a kajak egyesek hagyományos távú versenyét a poznani maratoni kajak-kenu Európa-bajnokság szombati versenynapján.
A viadal eredményközlője szerint a 26.2 kilométeres táv végén Czéllai-Vörös Zsófia szerezte meg a harmadik helyet.
Az ifjúságiaknál férfi K–1-ben és női K–2-ben is két-két magyar egység állhatott dobogóra: egyesben (22.6 km) Zemen Dániel Európa-bajnoki címet szerzett, Ivancsó Tamás pedig bronzérmes lett, míg párosban (19 km) a Hudi-Kadler Panni, Zatykó Panka duó érdemelte ki az aranyat, a Reisz Janka, Kmetyó Klaudia páros pedig harmadikként ért célba.
A poznani Eb vasárnap zárul.
Legfrissebb hírek

Maratoni kajak-kenu Eb: két felnőtt érem a rövid körben
Kajak-kenu
2026.06.25. 17:10

Negyvenhat magyar szerepel a maratoni kajak-kenu Eb-n
Kajak-kenu
2026.06.24. 17:36
Ezek is érdekelhetik






