BMX: elmarad a májusra tervezett soproni Eb-futam

MTI MTIMTI MTI
2009.03.13. 01:09
Címkék
Elmarad a májusra tervezett BMX Európa-bajnoki futam Sopronban, derült ki a magyar szövetség elnökségének szerda esti ülésén.
Radasics Tibor, a vezetőség soproni tagja – az olimpikon Radasics Vilmos édesapja – az MTI-nek elmondta, a két hete alakult új elnökség megpróbálta előteremteni a verseny megrendezéséhez szükséges anyagiakat, ez azonban nem sikerült. Van azonban némi remény rá, hogy mégis legyen idén Magyarországon Eb-futam. Június végén Balatonfüreden ugyanis többnapos, nagyszabású nemzetközi kerékpáros-fesztivált szerveznek, amelyen a tervek szerint minden szakág – így a BMX is – képviselteti magát. Radasics Tibor szerint ennek kapcsán vetődött fel, hogy erre a rendezvényre kellene beilleszteni a lefújt soproni futamot. Az anyagiak mellett azonban az is kérdéses, sikerül-e a szervezőknek elcserélni az időpontot az angolokkal, ekkor ugyanis ott rendeznének Európa-bajnoki futamot.
Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
20 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
28 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
35 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
35 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
41 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
1 órája

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 órája

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik