Kerékpár: a SuperCross sorozat a hét végén Ózdon folytatódik

2010.11.10. 11:25
Címkék
A kazincbarcikai nyitány után az előttünk álló szombaton Ózdon folytatódik a kerékpárosok 1. SuperCross sorozata. A kezdeti több mint nyolcvanfős indulói létszám bizakodásra ad okot a sorozat szervezőinek, akik a november 13-i futamra is legalább hasonló mezőnyt várnak a borsodi településre.

Az Ózd Kupa pályáját a Városi Stadion környékén jelölte ki a rendező Ózdi Kerékpáros Egyesület.
Az Ózd Kupa pályáját a Városi Stadion környékén jelölte ki a rendező Ózdi Kerékpáros Egyesület.

A verseny nyomvonalát több krosszos látogatása után véglegesítették a szervezők, így az több visszafordítóval tarkítva három kilométeres lesz.

A futamok a teljes sorozatra érvényes egységes kialakítás szerint 11 órától indulnak. A felnőtt női kategória, valamint a 13 órai rajt dobogósai összesen 60 ezer forint pénzdíjazásban részesülnek.

„Az első forduló sikereit elnézve hasonló indulói létszámot várunk Ózdon is, vagy ha lehet, még magasabbat. A felnőtt női kategória futama már biztosan kiélezettebb lesz, mint Barcikán, mivel az előnevezettek között találhatjuk a már új csapatának színeiben induló Benkó Barbarát” – mondta Frölich Tamás, az 1. SuperCross sorozat második fordulójának főszervezője.

Legfrissebb hírek

Martínez nem változtatott a portugál kezdőcsapaton – így állnak fel a K-csoportban

Foci vb 2026
14 perce

Sucic távoli lövésével vezet Horvátország Ghána ellen – videó

Foci vb 2026
28 perce

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
42 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
45 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
49 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
1 órája

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik