Izgalmas ünnepi program Dunaújvárosban és Székesfehérvárott

Munkatársainktól MunkatársainktólMunkatársainktól Munkatársainktól
2003.04.29. 22:06
Címkék
Szerdán Dunaújvárosban a nők a már birtokba vett jégcsarnokban, műanyag borítású pályán fogadják a hódmezővásárhelyieket, hogy a dán Slagelse elleni, május 10-i EHF-kupa-döntőre már igazán otthon érezzék magukat az új teremben és küzdőtéren.
A női NB I rájátszásából ugyan még négy forduló hátra van, de a felsőházban a lényeges kérdések már eldőltek. Aranyérmes a Dunaferr, és újra dobogóra állhat a Herz-FTC és a Győri Graboplast. Százszázalékosan ugyan még nem dőlt el, melyik csapat végez a második helyen, de csodának kellene bekövetkeznie, hogy ne a ferencvárosi lányok nyakába kerüljön az ezüstérem. A bronzvárományos győri lányokat pontszámban a Cornexi még befoghatja, de az egymás elleni eredmények alapján Irina Sirináék vannak kedvezőbb helyzetben, mivel a megszerezhető nyolc pontból ötöt már bezsebeltek. Ezért szerdán főként a presztízs lesz a tét Székesfehérvárott a Cornexi–Győr mérkőzésen, mert Németh Helgáéknak tekintélyes adósságuk halmozódott fel a győriekkel szemben. A székesfehérváriak legutóbb 1999. október 22-én győzték le a Graboplastot.Tv: a Cornexi– Győri Graboplast női bajnoki mérkőzést szerdán 18 órakor közvetíti a Sport1 csatorna
Legfrissebb hírek

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
17 perce

Hét Domb: Milák egyéni rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
24 perce

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
27 perce

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
49 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
1 órája

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik