| Viborg–Győri Audi ETO KC 24–26 (14–15) |
A Győri Audi ETO KC a Viborg otthonában kezdte a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjét, és Görbicz Anita nélkül is minden megilletődöttség nélkül játszotta le a párharc első felvonását idegenben. Egy félidőnyi játék után 15–14-re vezettek a győriek, pedig közben piros lap miatt elvesztették Kovacsics Anikót is. A második játékrész gólszegényen indult, majd Pálinger védéseivel folytatódott, a magyarok pedig bravúrosan szerepelve végül 26–24-re megnyerték a találkozót.
Részletek hamarosan!
NŐI KÉZILABDA BL
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





