Sok a fiatal az EHF-kupára készülő Békéscsaba új keretében

JÁVOR PÉTERJÁVOR PÉTER
2009.06.08. 19:42
Címkék
Kialakult a női NB I-ben negyedik helyen végző, az ősztől az EHF-kupában szereplő Sonepar-Békéscsabai Előre NKSE új kerete, amellyel együtt dolgozik majd az utánpótláscsapat négy tehetséges tagja.
Bódi Bernadett személyében magyar válogatott játékossal erősödött a Békéscsaba
Fotó: Meggyesi Bálint
Bódi Bernadett személyében magyar válogatott játékossal erősödött a Békéscsaba
Bódi Bernadett személyében magyar válogatott játékossal erősödött a Békéscsaba
Fotó: Meggyesi Bálint
Bódi Bernadett személyében magyar válogatott játékossal erősödött a Békéscsaba

Szabó Károly, a klub elnöke a Nemzeti Sportnak elmondta, két új játékos igazolt a lila-fehérekhez. Bódi Bernadett jobbszélső, aki a magyar válogatottban huszonnégy alkalommal szerepelt, a dán első ligás Randersből érkezett, míg az ukrán válogatott jobbátlövője, Olga Nikolajenko a Hódmezővásárhelyből került Csabára.

Távozott Mátéfi Eszter edző együtteséből a jobbszélső Baross Zsuzsa (Vác) és a balátlövő Zsuzsa Vivien (Hódmezővásárhely). Lejárt a szerződése a szerb légiósnak, Leposova Glusicának és Ancsin Tímeának, akik elhagyták a lila-fehéreket (új klubjuk még nem ismert).

A középiskolai tanulmányait befejező Petrovszki Katalin és Nagy Zsanett is máshol folytatja pályafutását.

Az új idényben a békéscsabaiak 14 tagú felnőtt keretével dolgozik majd az utánpótláscsapat négy tehetséges tagja, Gávai Szonja, Kovács Anna, Lukoviczki Beáta és Gerzsényi Andrea.
Legfrissebb hírek

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
6 perce

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
21 perce

Videó: Cristiano Ronaldo nem állt meg az újságíróknak, de röviden reagált a Kolumbia elleni döntetlenre

Foci vb 2026
37 perce

Strandkézilabda-vb: nyolcadik lett a magyar válogatott

Kézilabda
57 perce

Ibrahimovicnál egyértelmű, ki a vb fő esélyese

Foci vb 2026
1 órája

„Különleges érzés” – a meccs legjobbjának megválasztott Mahrez az első vb-góljáról

Foci vb 2026
1 órája

Mindkét kapitány örül, hogy nem 0–0, hanem 3–3 lett az algériai–osztrák csata

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Afrika a nagy nyertese, Ázsia a legnagyobb vesztese a 48 csapatos csoportkörnek

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik