Női kézilabda BL: április 11-én és 18-án játssza az elődöntőt a Győr
Április 11-én és 18-án játszik a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében a Győri Audi ETO KC a román Oltchim Valcea ellen.
Az európai szövetség (EHF) honlapjára kedden került fel, hogy az előző idényben finalista magyar bajnok április 11-én 17.15-kor fogadja Szűcs Gabriella együttesét, míg a visszavágón április 18-án, magyar idő szerint 16.15-kor lép pályára Valceában.
Utóbb találkozó kezdési időpontja még módosulhat, legalábbis a román csapatnál azt szeretnék elérni, hogy később kezdjenek. Erről az érintettek a közvetítő televíziós társasággal egyeztetve a héten hozhatnak végleges döntést.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







