A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetősége az együttes hivatalos oldalán közölte: felmentette Tomori Zsuzsannát a munkavégzés alól.
A 2011-ig érvényes szerződéssel rendelkező átlövő nem látogathatja a felnőtt csapat edzéseit, a jövőben a Győr NB I B-s csapatával készül. Sem a klub, sem a játékos nem kommentálja az esetet.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






