FTC: péntek reggel sajtótájékoztatón jelenthetik be Tomori szerződtetését

2010.04.08. 18:00
A Ferencváros női kézilabda-szakosztálya péntek reggel sajtótájékoztatót tart, melyen bejelenthetik egy „meghatározó játékos" szerződtetését – információink szerint Tomori Zsuzsannáról van szó.

Az FTC április 1-jén rendezett sajtótájékoztatót, melyen bejelentették, hogy rendeződött a szponzori háttér, valamint szerződést hosszabbított a klubbal Szucsánszki Zita, Dajka Bettina és Pastrovics Melinda. A stabil háttér egyben újabb erősítéseket is jelent – így kerülhetett szóba a jelenleg szerződés nélküli, a Győrtől március 24-én távozott Tomori.

Hemela Zsolt, az FTC kézilabda-szakosztályának ügyvezető elnöke a Nemzeti Sport megkeresésére elmondta: "Tomori igazolását nem tudom megerősíteni, de egyesületünk fontos bejelentést tesz pénteken délelőtt."

AZ FTC KÖZLEMÉNYE
„Szeretnénk mindenkit meghívni pénteken, azaz holnap reggel 8.45-re, mikor is az FTC Kézilabdasport Kft vezetői ünnepélyes keretek közt szerződést kötnek a hazai mezőny egyik meghatározó játékosával. A sajtónyilvános szerződéskötést követően a klub új játékosa már az FTC csapatával edz."
Legfrissebb hírek

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
2 órája

Kézilabda: hétfőn kezdődik az U16-os leány nyílt Európa-bajnokság

Utánpótlássport
3 órája

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
10 órája

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
Tegnap, 20:39

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
Tegnap, 11:36

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 9:37

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik