A címvédő dán Viborg hazai pályán hatgólos előnyt szerzett a norvég Larvik ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén. A visszavágót a jövő hétvégén rendezik, a másik ágon a Győri Audi ETO és a román Valcea vasárnap 17.15-kor találkozik.
| ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS |
| Viborg (dán)–Larvik (norvég) 27–21 (13–13) |
| ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS |
| Viborg (dán)–Larvik (norvég) 27–21 (13–13) |
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






