A magyar női kézilabda-válogatott Svédországban 27–26-ra nyert Eb-selejtezőn a házigazda skandináv együttessel szemben. A félidőben három gól volt Mátéfi Eszter szövetségi kapitány csapatának előnye, amely így továbbra is őrzi hibátlan mérlegét és az élen áll a csoportban.
Bővebben itt olvashat a találkozóról!Bővebben itt olvashat a találkozóról!
| 2. CSOPORT, 3. FORDULÓ |
| Svédország–Magyarország 26–27 (12–15) |
| Jegyzőkönyv később! |
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






