Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVSC női kézilabdacsapata és Szalai Babett.
A junior Eb-ezüstérmes szélső, aki múlt nyáron érkezett Debrecenbe, legtöbbször a Loki ifiegyüttesében szerepelt. A hírek szerint a Siófokban folytathatja.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






