A nászútjáról hazatérő Iváncsik Tamás edzésre jelentkezett, és csatlakozott az MKB Veszprém kézilabdacsapatának bajnoki felkészüléséhez.
A visszaút kisebb bonyodalmai után rendben hazatért törökországi nászútjáról Iváncsik Tamás, a válogatott és az MKB Veszprém jobbszélsője.
A játékos a Nemzeti Sportnak elmondta: szerencsére semmi baj sem történt, és feleségével együtt rendben megérkezett Törökországból, ahol remekül érezték magukat.
Iváncsik nem mulasztott sokat, csupán egy nap késéssel csatlakozott az MKB Veszprém bajnoki felkészüléséhez, amely erőnléti alapozással, erőfejlesztő labdás gyakorlatokkal kezdődött.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






