Megkezdte a felkészülést a 2010–2011-es szezonra az előző idényben bajnok és kupagyőztes, Bajnokok Ligája-elődöntős Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata, amely a következő idényre a BL-trófea megszerzését tűzte ki célul.
A zöld-fehérek szerdai évadnyitó sajtótájékoztatóján bemutatkozott a két új szerzemény is, az olimpiai bajnok norvég kapus, Katrine Lunde-Haraldsen és a szlovén balátlövő, Ana Gros.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





