Az Európai Kézilabda-szövetség székhelyén, Bécsben kisorsolták a női KEK 2. és 3. fordulójának mérkőzéseit. A második fordulóban még kiemelt Ferencváros a harmadik körben a szlovák Banovsky Gabor csapata ellen küzd majd meg a továbbjutásért.
A zöld-fehérek idegenben, a nyugat-szlovákiai Bán (Bánovce nad Bebravou) városka együttesének vendégeként kezdik majd a párharcot.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






