A magyar női kézilabda-válogatott a házigazda Dániával, a vb-ezüstérmes Franciaországgal, valamint Németországgal került egy csoportba a szeptemberi GF világkupán.
A másik kvartettben Norvégia, Oroszország, Románia és Svédország küzd meg egymással. A nyolcas tornát szeptember 21. és szeptember 26. között bonyolítják le az aarhusi NRGi Arenában.
| 1. forduló (szeptember 21.)
3. forduló (szeptember 22.)
Döntő, a 3. helyért: szeptember 26. |
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






