Az Európa- Kézilabda-szövetség (EHF) hivatalos honlapján rövid közlemény tudatja, hogy ebben az évben mind a férfiaknál, mind a nőknél elmarad a klubcsapatok Bajnokok Tornája.
A 2007-ben megreformált sorozatban rendszerint a három nagy európai kupagyőztes (a BL, a KEK és az EHF-kupa első helyezettje) és egy negyedik együttes vetélkedik a trófeáért. Az EHF nem részletezte, hogy idén miért törlik az eseményeket.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





