A munkakörét saját kérésére felmondó Hajdu János utódaként 2010. szeptember 1-jei kinevezéssel Juhász István lett a Magyar Kézilabda-szövetség szakmai igazgatója.
A 45 éves szakedző Tóth Lászlóval együtt kitűnő eredményeket ért el a 2005-ben világbajnoki bronzérmet szerző férfi junior-válogatottal.
Tevékenységének köszönhető a mezőkövesdi kézilabdázás hátterének megerősödése is. Az utóbbi két évben Juhász a török férfi válogatott szövetségi kapitánya volt.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kajak-kenu Eb: Juhász és Kőhalmi is döntős 1000 méteren
Kajak-kenu
2026.06.12. 10:50
Ezek is érdekelhetik





