Vereséggel kezdte meg szereplését a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A magyar bajnok az orosz Zvezda Zvenyigorod vendégeként kapott ki 31–28-ra a D-csoport első fordulójában.
Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.
| D-CSOPORT, 1. FORDULÓ |
| Zvezda Zvenyigorod (orosz)–Győri Audi ETO KC 31–28 (17–14) |
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






