A Debreceni VSC-Korvex 33–29-re győzött a női kézilabda NB I hatodik fordulójának szerdai mérkőzésén a Dunaújvárosi REK otthonában. A hazaiak alaposan megnehezítették a bajnoki ezüstérmes dolgát, szünetben 17–16-ra vezetett Kiss Szilárd együttese, amely a második játékrész elején is jól tartotta magát, a hajrára azonban elfáradt.
A részletekről itt olvashat!A részletekről itt olvashat!
| 6. FORDULÓ |
| Dunaújvárosi REK–Debreceni VSC-Korvex 29–33 (17–16) |
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik





