Női kézi: az MKSZ azt szeretné, ha Újvidéken játszanánk

2012.06.18. 16:06
A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) felvette a kapcsolatot az év végi, női Európa-bajnokság rendezését Hollandia visszalépése után megkapó szerb szövetséggel, hogy a magyar válogatott meccseit a januári férfi kontinensviadalhoz hasonlóan Újvidéken rendezzék.

„Örülünk a döntésnek, hogy ismét Szerbiában lesz az Európa-bajnokság, ezúttal a női torna, hiszen így reményünk van arra, hogy több ezer magyar szurkoló a helyszínen drukkolhasson válogatottunknak” – olvashatók Vetési Iván, a Magyar Kézilabda-szövetség elnökének szavai az MKSZ közleményében.

„Már fel is vettük a kapcsolatot a rendező szerb szövetséggel annak érdekében, hogy a férfiakhoz hasonlóan női válogatottunk is Újvidéken játszhassa csoportmérkőzéseit. Reméljük, hogy ezáltal megkönnyítjük a magyar szurkolók, egyben a nemzeti csapat dolgát, és szinte hazai pályán léphet pályára az együttes.”

A magyar válogatott selejtezőcsoportja második helyezettjeként jutott ki az Eb-re, amelynek csoportsorsolását pénteken rendezik Monacóban.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
15 órája

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Szumó Eb: fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott

Egyéb egyéni
2026.06.24. 18:38

Chema Rodríguez: Szerettem a magyar válogatott szövetségi kapitányának lenni

Kézilabda
2026.06.24. 11:12

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28

Kézilabda: szerdán kezdődik Kínában az U20-as női világbajnokság

Utánpótlássport
2026.06.23. 09:02

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik