Női kézi: a Valcea elnöke sajnálja, hogy elkerülték az ETO-t

2012.11.20. 15:42
A mai sorsolás eredményeként a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében a Ferencváros az Oltchim Valcea, Zvezda Zvenyigorod, Krim Ljubljana trióval néz szembe februárban és márciusban. A csoport favoritjának a román Valcea tűnik, amelynek elnöke a sorsolást követően azt mondta, sajnálja, hogy nem a Győri ETO-val kerültek egy négyesbe.



„Azt szerettem volna, hogy a Győr is a mi csoportunkban legyen, így elkerüljünk egy lehetséges elődöntőt ellenük – idézi Petre Berbecaru elnök szavait a prosport.ro oldal. – Olyan csoportba sorsoltak bennünket, amelyből teljesíthető a továbbjutás. A Győrt végül elkerültük, ugyanakkor találkozhatunk vele az elődöntőben, hacsak nem azonos helyen végzünk a középdöntőben. Ha viccesen akarok fogalmazni, akkor ha ők veszítenek egy meccset, akkor nekünk is kell egyet. Ugyanakkor az a célunk, hogy megnyerjünk minden mérkőzést az elsőtől az utolsóig, szóval nem érdemes azon gondolkozni, hogy hibázunk.”

„Úgy gondolom, az első csoportból a Győr és a Larvik jut az elődöntőbe, míg a másikból mi és a Krim. A Buducsnosztnak nem sok esélyt adok a címvédésre, hiszen elveszítette a két legjobb játékosát, [Bojana] Popovicsot és [Katarina] Bulatovicsot, akik a csapat erejének háromnegyedét adták. A csoportjukat sem nyerték meg, így csökkentek az esélyeik” – nyilatkozta Berbecaru.

„Azt szerettem volna, hogy a Győr is a mi csoportunkban legyen, így elkerüljünk egy lehetséges elődöntőt ellenük – idézi Petre Berbecaru elnök szavait a prosport.ro oldal. – Olyan csoportba sorsoltak bennünket, amelyből teljesíthető a továbbjutás. A Győrt végül elkerültük, ugyanakkor találkozhatunk vele az elődöntőben, hacsak nem azonos helyen végzünk a középdöntőben. Ha viccesen akarok fogalmazni, akkor ha ők veszítenek egy meccset, akkor nekünk is kell egyet. Ugyanakkor az a célunk, hogy megnyerjünk minden mérkőzést az elsőtől az utolsóig, szóval nem érdemes azon gondolkozni, hogy hibázunk.”

„Úgy gondolom, az első csoportból a Győr és a Larvik jut az elődöntőbe, míg a másikból mi és a Krim. A Buducsnosztnak nem sok esélyt adok a címvédésre, hiszen elveszítette a két legjobb játékosát, [Bojana] Popovicsot és [Katarina] Bulatovicsot, akik a csapat erejének háromnegyedét adták. A csoportjukat sem nyerték meg, így csökkentek az esélyeik” – nyilatkozta Berbecaru.

A középdöntő menetrendjét itt tekintheti meg!

Legfrissebb hírek

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
3 órája

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
13 órája

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
15 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14
Ezek is érdekelhetik