Montenegró nyerte meg a Szerbiában zajló női kézilabda Európa-bajnokságot: kétszeri hosszabbítás után 34–31-re legyőzte a címvédő Norvégiát.
A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak! A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak!
| DÖNTŐ | |
| NORVÉGIA–MONTENEGRÓ 31–34 – kétszeri hosszabbítás után | |
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Sikeres Eb-t zártak a magyar fekvenyomók
Egyéb egyéni
2025.10.02. 13:27

Megvan a magyar keret az evezős beach sprint Eb-re
Egyéb egyéni
2025.10.02. 10:07

Visszatérhet az úszók, atléták és tornászok közös Eb-je
Úszás
2025.09.29. 13:18
Ezek is érdekelhetik



