A magyar női kézilabda-válogatott azt követően, hogy kihagyta a két legutóbbi nagy világeseményt, a brazíliai világbajnokságot és a londoni olimpiát, a harmadik helyen végzett a szerbiai Európa-bajnokságon. Szavazásunkban arra kérjük olvasóinkat, értékeljék a magyar válogatott tagjait az Eb-n nyújtott teljesítményük alapján!
A Nemzeti Sport helyszíni tudósítójának személyekre lebontott, részletes értékelését és további, Eb-t követő „visszhangokat” olvashat keddi lapszámunkban!
SZAVAZÁS
Értékelje a magyar válogatott tagjainak teljesítményét az Eb-n!
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt
Foci vb 2026
2026.06.21. 22:50

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik




