A magyar női kézilabda-válogatott a szerbiai Eb-n, Belgrádban ma 14.30 órától Norvégiával találkozik a legjobb négy között. Ön szerint bejutunk a döntőbe? Szavazzon!
SZAVAZÁS
Ön szerint legyőzi a magyar női kézilabda-válogatott Norvégiát?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






