Női kézi Eb: súlyos magyar vereség az elődöntőben

2012.12.15. 15:51
Norvégia válogatottja 30–19-re legyőzte Magyarországot a Szerbiában zajló női kézilabda Európa-bajnokság szombat délutáni elődöntőjében, így a mieink vasárnap a bronzéremért játszhatnak majd a Szerbia–Montenegró elődöntő vesztesével.

A részletekről ide kattintva olvashat!A részletekről ide kattintva olvashat!

NŐI KÉZILABDA EB, SZERBIA
ELŐDÖNTŐ, BELGRÁD
Norvégia–Magyarország
30–19 (16–11)
Szerbia–Montenegró 17:00 (Tv: Sport1)
Legfrissebb hírek

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

Úgy kezdett a magyar válogatott, mint labdarúgó-vb-n még senki – videók!

Minden más foci
2026.06.03. 11:18

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Inkább behelyezi, mint belövi: születésnapos az első magyar vb-gól!

Minden más foci
2026.05.27. 10:20

Curling Eb: női csapatunk vereséget szenvedett a norvégoktól

Egyéb csapat
2024.11.19. 21:18

Egy góllal kikapott Németországtól a magyar női kézilabda-válogatott

Kézilabda
2024.07.19. 21:20

Kézilabda El: megkapta selejtezős ellenfeleit az FTC és a Vác

Kézilabda
2024.07.16. 12:40

Ki fél a repüléstől? Ki hívná meg grillezésre a csapatot? – vidám videóban vallottak női kéziseink

Párizs 2024
2024.07.16. 08:42
Ezek is érdekelhetik