Női kézi Eb: újabb játékost neveztek be a németek

2012.12.05. 10:27
A magyar női kézilabda-válogatott mai ellenfele, Németország 16 fősre egészítette ki keretét, miután benevezte a Frankfurter HC 28 éves átlövőjét, Christine Beiert.

A december 3-i technikai értekezleten egyébként a németeken kívül csak a románok éltek azzal a lehetőséggel, hogy 16 helyett 15 játékost neveznek be a csoportkörre, a fennmaradó helyet pedig később tölthetik ki. Az első forduló után a románok is feltöltötték a keretet, és benevezték a családi gyász miatt korábban hazautazó Paula Ungureanut.

Mint ismert, a csoportkör után kettő, a középdöntőket követően pedig további egy cserére van mód.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:31

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba

Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Franciaország és Belgium lesz a 2030-as női kézilabda Eb házigazdája

Kézilabda
2026.06.13. 11:05

Német kiütés, Miroslav Klose elindul a vb-gólrekordig vezető úton

Minden más foci
2026.06.01. 12:22

Erdély Csanád: Ha az elején nekünk beakadna egy gól, az lélektanilag nagyon jó tenne velünk

Jégkorong
2026.05.21. 12:45

Női kézilabda Eb: mindháromszor a magyar válogatott játszik később a nagyváradi csoportban

Kézilabda
2026.04.22. 11:19
Ezek is érdekelhetik