Női kézi: Magyarország és Horvátország bemutatta a 2014-es Eb logóját

2012.12.16. 15:37
null
A magyar-horvát kézi-Eb logója (Fotó: MKSZ)
December 16-án, a szerbiai Európa-bajnokság utolsó napján Belgrádban a Magyar és a Horvát Kézilabda-szövetség, illetve a 2014-es magyar-horvát közös rendezésű női Európa-bajnokság szervezési feladatait ellátó projektcég ünnepélyes keretek között bemutatta a torna logóját – adta hírül a magyar szövetség.

 

Az eseményen a Magyar Kézilabda-szövetség képviseletében Vetési Iván elnök, valamint a projektcég vezetője, Borsos Attila, a horvátok részéről Sandi Sola szövetségi elnök hívta meg a csapatokat és a szurkolókat a két év múlva sorra kerülő kontinenstornára.

A XI. női kézilabda Európa-bajnokságra 2014. december 7. és 21. között kerül sor.

Az ünnepélyes eseményen Vetési Iván megajándékozta Jean Brihault-t, az Európai Kézilabda-szövetség elnökét.

Legfrissebb hírek

A vb eddigi legjobb meccsén az angolok a duplázó Kane vezérletével győzték le a horvátokat

Foci vb 2026
2026.06.18. 00:00

Josko Gvardiol kommandós gyakorlattal készült a vb-re

Foci vb 2026
2026.06.17. 12:17

Ibrahimovic elárulta, kinek szurkol a vb-n – a bosnyákok nem örültek

Foci vb 2026
2026.06.12. 15:47

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

Úgy kezdett a magyar válogatott, mint labdarúgó-vb-n még senki – videók!

Minden más foci
2026.06.03. 11:18

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Inkább behelyezi, mint belövi: születésnapos az első magyar vb-gól!

Minden más foci
2026.05.27. 10:20

A spanyolok 14 gólos győzelemmel szerezték meg az 5. helyet a női vízilabda Eb-n

Vízilabda
2026.02.04. 21:25
Ezek is érdekelhetik