
A magyar-horvát kézi-Eb logója (Fotó: MKSZ)
December 16-án, a szerbiai Európa-bajnokság utolsó napján Belgrádban a Magyar és a Horvát Kézilabda-szövetség, illetve a 2014-es magyar-horvát közös rendezésű női Európa-bajnokság szervezési feladatait ellátó projektcég ünnepélyes keretek között bemutatta a torna logóját – adta hírül a magyar szövetség.
Az eseményen a Magyar Kézilabda-szövetség képviseletében Vetési Iván elnök, valamint a projektcég vezetője, Borsos Attila, a horvátok részéről Sandi Sola szövetségi elnök hívta meg a csapatokat és a szurkolókat a két év múlva sorra kerülő kontinenstornára.
A XI. női kézilabda Európa-bajnokságra 2014. december 7. és 21. között kerül sor.
Az ünnepélyes eseményen Vetési Iván megajándékozta Jean Brihault-t, az Európai Kézilabda-szövetség elnökét.
Legfrissebb hírek

Josko Gvardiol kommandós gyakorlattal készült a vb-re
Foci vb 2026
2026.06.17. 12:17
Ezek is érdekelhetik






