A Ferencváros hazai pályán 37–29-re győzött az Érd ellen a női kézilabda NB I szombati rangadóján.
A vendégek a 17. percben még három góllal vezettek, ám a szünetre már az FTC térhetett háromgólos előnnyel. A hazaiak a fordulás után leszakították ellenfelüket, és a végére már nem maradtak izgalmak, a ferencvárosi kulcsemberek a kispadról nézhették az utolsó perceket.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik






