A magyar női kézilabda-válogatott drámai csatában két góllal kikapott Montenegrótól a szerbiai Eb középdöntőjében. Az NSO Tv-nek értékelő Klivinyi Kinga szerint a montenegróiak túlzott keménysége nem kézilabdapályára való.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46
Ezek is érdekelhetik






