A magyar női kézilabda-válogatott hosszabbítás után 41–38-ra legyőzte a házigazda Szerbiát a 2012-es Európa-bajnokság bronzmérkőzésén. Az éremátadás után Karl Erik Böhn szövetségi kapitány önfeledt tánccal ünnepelt. Íme!
| Forrás: a magyar női kézilabda-válogatott Facebook-oldala |
| Forrás: a magyar női kézilabda-válogatott Facebook-oldala |
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






