A montenegrói női kézilabda-válogatott hatalmas küzdeni tudásról tett tanúbizonyságot, ugyanis kétszeri hosszabbítás után legyőzte a kontinenstorna döntőjében a norvég együttest. A győztes csapat játékosa, Ana Djokics az NSO Tv-nek elmondta, miért nyerhettek a mai fináléban, majd hozzátette: már hiányoznak a győri csapattársak.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





