A magyar női kézilabda-válogatott a norvégok ellen elszenvedett veresége után vasárnap a bronzéremért játszhat az Európa-bajnokságon. Az NSO Tv Siti Beát, a válogatott másodedzőjét kérdezte a vereségről, illetve a szerbek elleni bronzmérkőzésről.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






