A magyar női kézilabda-válogatott a románok elleni sikerével a legjobb négy közé jutott az Európa-bajnokságon. Az NSO Tv erről, a csapat programjáról és az utolsó, oroszok elleni középdöntős mérkőzésről kérdezte Triscsuk Krisztinát és Szucsánszki Zitát.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







