Videó: kéziseink palacsintával hangolódnak az oroszokra

2012.12.13. 08:33
A magyar női kézilabda-válogatott a románok elleni sikerével a legjobb négy közé jutott az Európa-bajnokságon. Az NSO Tv erről, a csapat programjáról és az utolsó, oroszok elleni középdöntős mérkőzésről kérdezte Triscsuk Krisztinát és Szucsánszki Zitát.
PALACSINTÁVAL ÉS PIHENÉSSEL HANGOLÓDNAK KÉZISEINK AZ OROSZOKRA

PALACSINTÁVAL ÉS PIHENÉSSEL HANGOLÓDNAK KÉZISEINK AZ OROSZOKRA

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Szucsánszki Zitát elbúcsúztatták Esztergomban, ahol az FTC örülhetett a rangadó után

Kézilabda
2026.04.28. 19:39

Videó: Szucsánszki Zita könnyek között köszönt el a szurkolóktól

Kézilabda
2026.04.28. 18:53

Szucsánszki Zita: Mindent a Ferencvárosnak és a mentalitásomnak köszönhetek

Kézilabda
2026.04.23. 08:22

Az idény végén több játékos is távozik Esztergomból – hivatalos

Kézilabda
2026.04.20. 20:18
Ezek is érdekelhetik