Magabiztos győzelemmel kezdte szereplését a spanyolországi világbajnokság D-csoportjában a magyar férfi kézilabda-válogatott.
A mieink 32–23-ra győzték le Egyiptomot.
A mieink legjobbja a 8 gólig jutó irányító, Császár Gábor volt, de a csapatkapitány, Harsányi Gergely is 7 gólig jutott. Ki kell emelni továbbá Mikler Rolandot, aki a kapuban nagyszerű teljesítményt nyújtott, és Nagy Lászlót, aki az első félidőben szerzett négy góllal vállalt nagy részt a győzelemből.
A következő ellenfél hétfőn Ausztrália lesz, az a meccs 21.15-kor kezdődik.
Legfrissebb hírek

Vajon mi történt Mocsai kalapjával?
Népsport
2026.03.08. 08:47
Ezek is érdekelhetik






