Férfi kézi-vb: sima sikerrel kezdtünk Egyiptom ellen

2013.01.12. 20:27
Magabiztos győzelemmel kezdte szereplését a spanyolországi világbajnokság D-csoportjában a magyar férfi kézilabda-válogatott.

A mieink 32–23-ra győzték le Egyiptomot.

A mieink legjobbja a 8 gólig jutó irányító, Császár Gábor volt, de a csapatkapitány, Harsányi Gergely is 7 gólig jutott. Ki kell emelni továbbá Mikler Rolandot, aki a kapuban nagyszerű teljesítményt nyújtott, és Nagy Lászlót, aki az első félidőben szerzett négy góllal vállalt nagy részt a győzelemből.

A következő ellenfél hétfőn Ausztrália lesz, az a meccs 21.15-kor kezdődik.

A mérkőzés részleteiről ide kattintva olvashat!

Legfrissebb hírek

Horvát–spanyol és dán–szlovén csata lesz – kisorsolták a férfi kézilabda-vb csoportbeosztását

Kézilabda
2026.06.10. 19:01

Az észérvek alapján nekünk jár az egyik szabadkártya a férfi kézilabda-vb-n

Kézilabda
2026.05.22. 08:22

Utánajártunk, mekkora esélyünk van szabadkártyát kapni a férfi kézi-vb-re

Kézilabda
2026.05.20. 13:17

Az MKSZ jelentkezett a férfi kézilabda-vb egyik szabadkártyájára

Kézilabda
2026.05.19. 12:18

Sipos Adrián: Ez a csapat megérdemelné, hogy ott legyen a világbajnokságon

Kézilabda
2026.05.17. 20:10

Férfi kézi: Szerbiával játszik a magyar válogatott a vb-szereplés kiharcolásáért

Kézilabda
2026.03.22. 17:00

Vajon mi történt Mocsai kalapjával?

Népsport
2026.03.08. 08:47

Szerbiával vagy Litvániával játszik a vb-ért a magyar férfi kéziválogatott

Kézilabda
2026.01.31. 15:15
Ezek is érdekelhetik