Löke és Lunde Haraldsen is marad a Győrnél

2013.01.10. 10:13
null
Löke és Lunde Haraldsen is marad Győrben (Fotó: Hegedüs Gábor – archív)
A Nemzeti Sport információi szerint Heidi Löke és Katrine Lunde Haraldsen is marad a női kézilabda NB I-ben szereplő Győri Audi ETO KC-nál: mindkét – nyáron lejáró szerződésű – norvég légiós új megállapodást kötött ugyanis a győriekkel.

Amint arról korábban már beszámoltunk, norvég lapok előrevetítették, hogy Heidi Löke és Katrine Lunde Haraldsen idény végén lejáró szerződése ellenére nem tér haza, hanem szerződést hosszabbít Győrben, és az újabb megállapodást még a héten be is jelenthetik az Audi ETO KC vezetői.

A tv2.no norvég portál mai beszámolója szerint a két klasszis már alá is írta új megállapodását a bajnokcsapattal, és ezt a Nemzeti Sport informátorai is megerősítették.

A héten a Larvikot visszautasító Löke újabb egyéves szerződést kötött az ETO-val, amelyet a megállapodásban foglalt opció szerint még egy évvel meghosszabbítanak, így várhatóan még két évig marad Győrben.

Lunde Haraldsen kétéves kontraktust írt alá a győriekkel. A Győri ETO pénteken ad hivatalos tájékoztatást a tárgyalásokról.

Mint tegnap beszámoltunk róla, nem csak a két norvég játékossal tárgyaltak a győri klubvezetők. Nyáron lejár a szerződése Kovacsics Anikónak, Orbán Adriennek, a brazil Eduarda Amorimnak, a montenegrói Jovanka Radicsevicsnek, a szerb Andrea Lekicsnek és a francia Raphaelle Tervelnek.

Úgy tudjuk, a klub mindegyik felsorolt játékost megtartaná. A nagy kérdés, hogy az erős riválisok mellett mindegyikük maradna-e. Andrea Lekics például Görbicz Anita mellett nem (mindig) tud az igazi posztján, irányítóként játszani, így az ő esetében nem lenne meglepő, ha elgondolkodna a váltáson.

A felsoroltak döntő többségével azonban várhatóan meg fognak egyezni a győri vezetők.

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
16 órája

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: szerdán kezdődik Kínában az U20-as női világbajnokság

Utánpótlássport
2026.06.23. 09:02

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
2026.06.21. 15:06

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik