A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata hivatalosan is megerősítette korábbi hírünket, mely szerint a két norvég klasszis, Heidi Löke és Katrine Lunde meghosszabbította az idény végén lejáró szerződését a kisalföldi klubbal. Rajtuk kívül a brazil Eduarda Amorim és Orbán Adrienn maradása is biztossá vált.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





