Kiemelt kockázatú eseménynek nyilvánította a rendőrség a Podgorica győri vendégjátékát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében. Mindez azt is jelenti, hogy csökkentették a Magvassy-csarnok befogadó képességét is, ezért már nem kaphatóak jegyek a szombaton 16 órakor megrendezésre kerülő meccsre – írja a kisalfold.hu.
„A Larvik, illetve a Randers elleni meccsekre január 29-től a tervezettnek megfelelően indul a jegyértékesítés. Felhívjuk a figyelmüket, hogy állójegy korlátozott számban kapható" – olvasható a Győri Audi ETO KC honlapján.
A tavaly májusi veszprémi BL-döntőben a vendégszektorban verekedés tört ki, a rendőröknek kellett közbe lépniük. A montenegróiak ezt követően a rohamrendőrökkel is összecsaptak
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





