Átesett a térdműtéten a DVSC-Fórum női kézilabdacsapatának balszélsője, Kazai Anita. Fehérváron végezték el az operációt, amelynek során kiderült, hogy a bal térdében elszakadt az elülső keresztszalag, a felépülése így több hónapot vesz majd igénybe.
A Loki 18 órától a Győri ETO otthonában lép pályára a bajnokságban, a találkozón pedig bemutatkozhat a debreceniek két új szerzeménye, Vörös Bettina és Simsik Cynthia, mindketten életük első NB I-es felnőttmeccsét játszhatják. Ami az ETO-t illeti, Eduarda Amorim ugyan elkezdte a csapattal a közös edzéseket, de ettől függetlenül ma még biztosan nem szerepel a DVSC ellen.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





