Hétfő este Ausztrália ellen mérkőzik a magyar férfi kézilabda-válogatott a spanyolországi világbajnokságon. A korábbi női szövetségi kapitány, Laurencz László elmondta, a csereembereket játszatná, emellett beszélt a spanyolok és a horvátok elleni találkozóról is. Bálint Mátyás, az NS szakújságírója szerint nincs igazán sportértéke a mai meccsnek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






