A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában a Győri Audi ETO KC hazai pályán 27–17-re kiütötte a címvédő montenegrói Buducsnoszt Podgoricát. A zöld-fehérek a hajrában vezettek már 24–11-re és 26–13-ra is, a vendégek a végén azonban felzárkóztak tízre.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





