
A győri játékosok Böhnnek üzentek (fotó: <a href="http://www.vg.no">vg.no</a>)
A Győri Audi ETO KC női kézilabdázói fantasztikus győzelmük mellett sportszerű gesztusukkal is felhívták magukra a figyelmet szombaton Larvikban: Heidi Lökéék feliratos pólóikon korábbi edzőjüknek, a magyar válogatott szövetségi kapitányának, Karl Erik Böhnek üzentek.
„Jobbulást, Karl Erik! Mi is Veled vagyunk!” – volt olvasható a felirat a győriek felsőjén, amit a norvég vg.no fotósa is megörökített.
Mint ismert, Karl Erik Böhnnél januárban diagnosztizáltak akut leukámiát és jelenleg egy oslói klinikán kezelik.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






