A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében a Győri Audi ETO KC Norvégiában is megőrizte szezonbeli veretlenségét, és a csoportrangadón 24–18-ra legyőzte a Larvikot. Tekintse meg az alábbi videóban a mérkőzés hajráját!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






