Az MKB Veszprém kézilabdacsapata legyőzte az Atlético Madridot a Bajnokok Ligája utolsó csoportmérkőzésén, ezzel a bakonyi klub megszerezte a csoportelsőséget. A játékosok persze boldogok, de a teljesítménnyel nem mindenki volt elégedett. Az NSO Tv helyszíni interjúiban Iváncsik Tamás, Laluska Balázs, Schuch Timuzsin és Nagy László elemezte a történeteket.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






