A Pick Szeged 29–24-es vereséget szenvedett a Füchse Berlin otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának utolsó, valójában már tét nélküli mérkőzésén. A találkozó után az NSO Tv-nek nyilatkozó Zubai Szabolcs szerint önmagát verte meg a Szeged, nem volt ellenszer a lerohanások ellen.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






