A Győri Audi ETO KC 22–21-re nyert a címvédő Buducsnoszt Podgorica otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 5. fordulójában. A magyar csapat így továbbra is százszázalékos a sorozat mostani kiírásában, a montenegrói együttes pedig már nem juthat az elődöntőbe.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik





