
Tavaszi virágültetésen vettek részt a Győri ETO kézisei (Fotók: gyorietokc.hu)
A győri OBI áruház megnyitása alkalmából tavaszi virágültetésen vettek részt a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának játékosai. A Görbiczék által saját kezűleg készített és dedikált virág- és fűszernövény kompozíciókat meg is lehet vásárolni az áruházban.


Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





